EP7WS470RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP7WS470RJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EP7WS470RJ
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 470 OHM 7W 5% AXIAL
Foi de date: 1.EP7WS470RJ.pdf2.EP7WS470RJ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EP7WS470RJ
Număr parc EP7WS470RJ Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 470 OHM 7W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 126790 pcs Fișa cu date 1.EP7WS470RJ.pdf2.EP7WS470RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 1.181" L (8.50mm x 30.00mm)
Serie EP, Neohm Rezistenţă 470 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Tape & Box (TB)