EP5WS68RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5WS68RJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EP5WS68RJ
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 68 OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: 1.EP5WS68RJ.pdf2.EP5WS68RJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EP5WS68RJ
Număr parc EP5WS68RJ Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 68 OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 779769 pcs Fișa cu date 1.EP5WS68RJ.pdf2.EP5WS68RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Serie EP, Neohm Rezistenţă 68 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 2176083-6
2176083-6-ND
A129428TB
EP5WS68RJ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 68 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound