EP5W3K3J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP5W3K3J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EP5W3K3J
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL
Foi de date: 1.EP5W3K3J.pdf2.EP5W3K3J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EP5W3K3J
Număr parc EP5W3K3J Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109582 pcs Fișa cu date 1.EP5W3K3J.pdf2.EP5W3K3J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.335" Dia x 0.984" L (8.50mm x 25.00mm)
Serie EP, Neohm Rezistenţă 3.3 kOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Box (TB)