EP1W22RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
EP1W22RJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EP1W22RJ
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
Foi de date: 1.EP1W22RJ.pdf2.EP1W22RJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EP1W22RJ
Număr parc EP1W22RJ Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 22 OHM 1W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1683500 pcs Fișa cu date 1.EP1W22RJ.pdf2.EP1W22RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serie EP, Neohm Rezistenţă 22 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 2176078-3
2176078-3-ND
A129413TB
EP1W22RJ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 22 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound