CGSSL2R033J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CGSSL2R033J
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES 0.033 OHM 5% 2W 4823
Foi de date: CGSSL2R033J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CGSSL2R033J
Număr parc CGSSL2R033J Producător AMP Connectors / TE Connectivity
Descriere RES 0.033 OHM 5% 2W 4823 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34628 pcs Fișa cu date CGSSL2R033J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.478" L x 0.230" W (12.14mm x 5.84mm)
Serie SL, CGS Rezistenţă 33 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4823 (12158 Metric), J-Lead Alte nume 1-1624250-3
1-1624250-3-ND
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.210" (5.33mm) Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 33 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4823 (12158 Metric), J-Lead Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil