SMS12CT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMS12CT1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 23V 6TSOP
Foi de date: SMS12CT1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMS12CT1G
Număr parc SMS12CT1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 12V 23V 6TSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 689571 pcs Fișa cu date SMS12CT1G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 23V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Canale unidirecționale 5
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor 6-TSOP
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 350W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Alte nume SMS12CT1GOS
SMS12CT1GOS-ND
SMS12CT1GOSTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz