SMF75AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF75AT1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF75AT1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
Foi de date: SMF75AT1G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMF75AT1G
Număr parc SMF75AT1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 75V 121V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2851 pcs Fișa cu date SMF75AT1G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 75V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Tensiune - Defalcare (Min) 83.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 200W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume SMF75AT1GOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 1.4A Capacitate @ Frecventa -
Numărul părții de bază SMF*A Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMF78A RVG
SMF78A RVG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
In stoc: 959805 pcs
Descarca: SMF78A RVG.pdf
RFQ
SMF75A-T13
SMF75A-T13
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 75V 121V SOD123FL
In stoc: 1017058 pcs
Descarca: SMF75A-T13.pdf
RFQ
SMF75AT1
SMF75AT1
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descarca: SMF75AT1.pdf
SMF75AHRQG
SMF75AHRQG
Descarca: SMF75AHRQG.pdf
SMF78AHRQG
SMF78AHRQG
Descarca: SMF78AHRQG.pdf
SMF78A RQG
SMF78A RQG
Descarca: SMF78A RQG.pdf
SMF78A-T13
SMF78A-T13
Descriere: TVS DIODE 78V 126V SOD123FL
Descarca: SMF78A-T13.pdf
SMF75A RVG
SMF75A RVG