SMF36AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF36AT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMF36AT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL
Foi de date: SMF36AT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SMF36AT1
Număr parc SMF36AT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V SOD123FL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4657 pcs Fișa cu date SMF36AT1.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123FL
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 200W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume SMF36AT1OS
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.4A Capacitate @ Frecventa -