SMBJ26CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ26CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ26CA
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Foi de date: 1.SMBJ26CA.pdf2.SMBJ26CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ26CA
Număr parc SMBJ26CA Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 201321 pcs Fișa cu date 1.SMBJ26CA.pdf2.SMBJ26CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 26V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 28.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AA (SMB) Serie SMBJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume SMBJ26CAFSDKR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 14.3A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Numărul părții de bază SMBJ26 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMBJ26C-E3/5B
SMBJ26C-E3/5B
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 26V 46.6V DO214AA
In stoc: 5815 pcs
Descarca: SMBJ26C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ26C
SMBJ26C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AA
In stoc: 582575 pcs
Descarca: SMBJ26C.pdf
RFQ
SMBJ26CA-13
SMBJ26CA-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Descarca: SMBJ26CA-13.pdf
SMBJ26ATR
SMBJ26ATR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descarca: SMBJ26ATR.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Producători: Bourns, Inc.
Descarca: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA R5G
SMBJ26CA R5G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Descarca: SMBJ26CA R5G.pdf
SMBJ26C-E3/52
SMBJ26C-E3/52
Descarca: SMBJ26C-E3/52.pdf
SMBJ26CA M4G
SMBJ26CA M4G
Descarca: SMBJ26CA M4G.pdf
SMBJ26AHR5G
SMBJ26AHR5G
Descarca: SMBJ26AHR5G.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Producători: AVX Corporation
Descarca: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26CA
SMBJ26CA
Descarca: SMBJ26CA.pdf
SMBJ26AHM4G
SMBJ26AHM4G
Descarca: SMBJ26AHM4G.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW