SGR2N60UFDTM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SGR2N60UFDTM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IGBT 600V 2.4A 25W DPAK
Foi de date: 1.SGR2N60UFDTM.pdf2.SGR2N60UFDTM.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SGR2N60UFDTM
Număr parc SGR2N60UFDTM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IGBT 600V 2.4A 25W DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6174 pcs Fișa cu date 1.SGR2N60UFDTM.pdf2.SGR2N60UFDTM.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 1.2A
Starea testului 300V, 1.2A, 200 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 15ns/80ns
Comutarea energiei 30µJ (on), 13µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor D-Pak
Serie - Putere - Max 25W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 9nC descriere detaliata IGBT 600V 2.4A 25W Surface Mount D-Pak
Curent - colector pulsat (Icm) 10A Curent - Colector (Ic) (Max) 2.4A