SBAS40LT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SBAS40LT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBAS40LT3G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3
Foi de date: SBAS40LT3G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBAS40LT3G
Număr parc SBAS40LT3G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1014190 pcs Fișa cu date SBAS40LT3G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 40mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 (TO-236) Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 25V
Curent - Mediu rectificat (Io) 120mA (DC) Capacitate @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz