SA11ARLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SA11ARLG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SA11ARLG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL
Foi de date: SA11ARLG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SA11ARLG
Număr parc SA11ARLG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3582 pcs Fișa cu date SA11ARLG.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 11V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 12.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor Axial
Serie MiniMosorb™ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 500W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-204AC, DO-15, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 27.4A
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază SA*A
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SA11CA
SA11CA
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 11V 18.2V DO15
In stoc: 2735 pcs
Descarca: SA11CA.pdf
RFQ
SA11AHR0G
SA11AHR0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: TVS DIODE 11V 18.2V DO204AC
In stoc: 636734 pcs
Descarca: SA11AHR0G.pdf
RFQ
Producători: Hamlin / Littelfuse