RFD15P05SM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RFD15P05SM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA
Foi de date: RFD15P05SM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RFD15P05SM
Număr parc RFD15P05SM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET P-CH 50V 15A TO-252AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4139 pcs Fișa cu date RFD15P05SM.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-252AA
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 80W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1150pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 20V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 50V descriere detaliata P-Channel 50V 15A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount TO-252AA
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)