NZ3F33VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NZ3F33VT1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 33V 800MW SOD323FL
Foi de date: NZ3F33VT1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NZ3F33VT1G
Număr parc NZ3F33VT1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 33V 800MW SOD323FL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1188902 pcs Fișa cu date NZ3F33VT1G.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 33V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.3V @ 10mA
Toleranţă ±6.06% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323FL
Serie - Putere - Max 800mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 140 Ohms descriere detaliata Zener Diode 33V 800mW ±6.06% Surface Mount SOD-323FL
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 23.2V