NTS12100EMFST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTS12100EMFST1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NTS12100EMFST1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN
Foi de date: NTS12100EMFST1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NTS12100EMFST1G
Număr parc NTS12100EMFST1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 333231 pcs Fișa cu date NTS12100EMFST1G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 730mV @ 12A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerTDFN, 5 Leads Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 100V 12A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 55µA @ 100V
Curent - Mediu rectificat (Io) 12A Capacitate @ Vr, F -