NTP45N06L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTP45N06L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NTP45N06L
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
Foi de date: NTP45N06L.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile NTP45N06L
Număr parc NTP45N06L Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5791 pcs Fișa cu date NTP45N06L.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 22.5A, 5V
Distrugerea puterii (Max) 2.4W (Ta), 125W (Tj) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume NTP45N06LOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 32nC @ 5V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 5V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 60V
descriere detaliata N-Channel 60V 45A (Ta) 2.4W (Ta), 125W (Tj) Through Hole TO-220AB Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 45A (Ta)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
NTP5404NRG
NTP5404NRG
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: MOSFET N-CH 40V 136A TO220AB
In stoc: 6828 pcs
Descarca: NTP5404NRG.pdf
RFQ
NTP45N06LG
NTP45N06LG
Descriere: MOSFET N-CH 60V 45A TO220AB
In stoc: 4882 pcs
Descarca: NTP45N06LG.pdf
RFQ
NTP5411NG
NTP5411NG
Descriere: MOSFET N-CH 60V 80A TO-220AB
Descarca: NTP5411NG.pdf
NTP52N10
NTP52N10
Descriere: MOSFET N-CH 100V 60A TO220AB
Descarca: NTP52N10.pdf
NTP45N06
NTP45N06