NTP082N65S3F
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NTP082N65S3F
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 650V 82 MOHM TO220 P
Foi de date: NTP082N65S3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NTP082N65S3F
Număr parc NTP082N65S3F Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 650V 82 MOHM TO220 P Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10913 pcs Fișa cu date NTP082N65S3F.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-3
Serie FRFET®, SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 82 mOhm @ 20A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 313W (Tc) Pachet / Caz TO-220-3
Alte nume NTP082N65S3F-ND
NTP082N65S3FOS
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3410pF @ 400V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 81nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 650V descriere detaliata N-Channel 650V 40A (Tc) 313W (Tc) Through Hole TO-220-3
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)