NTD110N02RG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD110N02RG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NTD110N02RG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK
Foi de date: NTD110N02RG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NTD110N02RG
Număr parc NTD110N02RG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4937 pcs Fișa cu date NTD110N02RG.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor DPAK
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 20A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1.5W (Ta), 110W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3440pF @ 20V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 24V descriere detaliata N-Channel 24V 12.5A (Ta), 110A (Tc) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount DPAK
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta), 110A (Tc)