NP3100SC1T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NP3100SC1T3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NP3100SC1T3G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului THYRISTOR 275V 100A SMB
Foi de date: NP3100SC1T3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NP3100SC1T3G
Număr parc NP3100SC1T3G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere THYRISTOR 275V 100A SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4936 pcs Fișa cu date NP3100SC1T3G.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 275V
Tensiune - Breakover 350V Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Număr de elemente 1 Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Curent - reținere (Ih) 270mA
capacitanță 76pF