MSD6100G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSD6100G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3
Foi de date: MSD6100G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MSD6100G
Număr parc MSD6100G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5366 pcs Fișa cu date MSD6100G.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 100mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-92-3 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 4ns
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100V 200mA (DC) Through Hole TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 200mA (DC) Numărul părții de bază MSD6100