MOC8101W
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MOC8101W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MOC8101W
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP
Foi de date: MOC8101W.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MOC8101W
Număr parc MOC8101W Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 3396 pcs Fișa cu date MOC8101W.pdf
Tensiune - ieșire (Max) 30V Tensiune - Izolare 5300Vrms
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.15V Saturație Vce (Max) 400mV
Pornirea / oprirea timpului (tip) 2µs, 3µs Pachetul dispozitivului furnizor 6-DIP
Serie - Timp de creștere / înălțime (tip) 1µs, 2µs
ambalare Tube Pachet / Caz 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Tipul de ieșire Transistor Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere DC descriere detaliata Optoisolator Transistor Output 5300Vrms 1 Channel 6-DIP
Rata de transfer curent (Min) 50% @ 10mA Raportul curent de transfer (Max) 80% @ 10mA
Curent - ieșire / canal 50mA Curent - DC înainte (dacă) (max) 100mA