MOC5007FR2VM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MOC5007FR2VM
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Foi de date: MOC5007FR2VM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MOC5007FR2VM
Număr parc MOC5007FR2VM Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 6628 pcs Fișa cu date MOC5007FR2VM.pdf
Tensiune - Aprovizionare - Tensiune - Izolare 7500Vpk
Tensiune - înainte (Vf) (tip) - Pachetul dispozitivului furnizor 6-SMD
Serie GlobalOptoisolator™ Timp de creștere / înălțime (tip) -
Timp de propagare tpLH / tpHL (Max) - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-SMD, Gull Wing Tipul de ieșire Open Collector
Temperatura de Operare - Număr de canale 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de introducere DC descriere detaliata Logic Output Optoisolator 1MHz Open Collector 7500Vpk 1 Channel CMTI 6-SMD
Rata de date 1MHz Curent - ieșire / canal 50mA
Curent - DC înainte (dacă) (max) 1.6mA Modul comun de imunitate tranzitorie (Min) -