MMSZ10T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ10T3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMSZ10T3G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Foi de date: MMSZ10T3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MMSZ10T3G
Număr parc MMSZ10T3G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 10V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6095 pcs Fișa cu date MMSZ10T3G.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 10V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms descriere detaliata Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 200nA @ 7V Numărul părții de bază MMSZ10