MMFT2406T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMFT2406T1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 240V 700MA SOT223
Foi de date: MMFT2406T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MMFT2406T1
Număr parc MMFT2406T1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 240V 700MA SOT223 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6894 pcs Fișa cu date MMFT2406T1.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-223
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 Ohm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1.5W (Ta) ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz TO-261-4, TO-261AA Alte nume MMFT2406T1OSDKR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 125pF @ 25V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 2.5V, 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 240V descriere detaliata N-Channel 240V 700mA (Tc) 1.5W (Ta) Surface Mount SOT-223
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 700mA (Tc)