MMBTH10LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBTH10LT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMBTH10LT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TRANS SS VHF NPN 25V SOT23
Foi de date: 1.MMBTH10LT1.pdf2.MMBTH10LT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MMBTH10LT1
Număr parc MMBTH10LT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TRANS SS VHF NPN 25V SOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6617 pcs Fișa cu date 1.MMBTH10LT1.pdf2.MMBTH10LT1.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 25V Tip tranzistor NPN
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 (TO-236) Serie -
Putere - Max 225mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume MMBTH10LT1OSCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Figura de zgomot (dB Tip @ f) -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Câştig -
Frecvență - tranziție 650MHz descriere detaliata RF Transistor NPN 25V 650MHz 225mW Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V Curent - Colector (Ic) (Max) -