MM5Z6V2ST1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z6V2ST1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM5Z6V2ST1G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD523
Foi de date: MM5Z6V2ST1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM5Z6V2ST1G
Număr parc MM5Z6V2ST1G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD523 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1910678 pcs Fișa cu date MM5Z6V2ST1G.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-523
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-79, SOD-523
Alte nume MM5Z6V2ST1GOS
MM5Z6V2ST1GOS-ND
MM5Z6V2ST1GOSTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 6.2V 500mW ±6% Surface Mount SOD-523 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 4V