MM5Z39VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM5Z39VT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM5Z39VT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 39V 200MW SOD523
Foi de date: MM5Z39VT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MM5Z39VT1
Număr parc MM5Z39VT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 39V 200MW SOD523 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3462 pcs Fișa cu date MM5Z39VT1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 39V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-523
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-79, SOD-523
Alte nume MM5Z39VT1OS Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 130 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 39V 200mW ±5% Surface Mount SOD-523 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 27.3V