MM3Z43VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z43VT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z43VT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 43V 200MW SOD323
Foi de date: MM3Z43VT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z43VT1
Număr parc MM3Z43VT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 43V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4155 pcs Fișa cu date MM3Z43VT1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 43V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±7% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 150 Ohms descriere detaliata Zener Diode 43V 200mW ±7% Surface Mount SOD-323
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 30.1V Numărul părții de bază MM3Z43
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MM3Z4V3ST1
MM3Z4V3ST1
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
In stoc: 5087 pcs
Descarca: MM3Z4V3ST1.pdf
RFQ
MM3Z43VB
MM3Z43VB
Descriere: DIODE ZENER 43V 200MW SOD323F
In stoc: 2350975 pcs
Descarca: MM3Z43VB.pdf
RFQ
MM3Z43VT1G
MM3Z43VT1G
Descriere: DIODE ZENER 43V 300MW SOD323