MM3Z2V4T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z2V4T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z2V4T1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323
Foi de date: MM3Z2V4T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z2V4T1
Număr parc MM3Z2V4T1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 2.4V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2983 pcs Fișa cu date MM3Z2V4T1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±8% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 100 Ohms descriere detaliata Zener Diode 2.4V 200mW ±8% Surface Mount SOD-323
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50µA @ 1V Numărul părții de bază MM3Z2V4