MM3Z13VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z13VT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z13VT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Foi de date: MM3Z13VT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z13VT1
Număr parc MM3Z13VT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3751 pcs Fișa cu date MM3Z13VT1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms descriere detaliata Zener Diode 13V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V Numărul părții de bază MM3Z13