MM3Z12VST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z12VST1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z12VST1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
Foi de date: MM3Z12VST1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z12VST1
Număr parc MM3Z12VST1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 12V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4618 pcs Fișa cu date MM3Z12VST1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 12V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Alte nume MM3Z12VST1OSTR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 25 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 12V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V