MM3Z10VT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z10VT1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3Z10VT1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
Foi de date: 1.MM3Z10VT1.pdf2.MM3Z10VT1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MM3Z10VT1
Număr parc MM3Z10VT1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4955 pcs Fișa cu date 1.MM3Z10VT1.pdf2.MM3Z10VT1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 10V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Alte nume MM3Z10VT1OSCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 10V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V
Numărul părții de bază MM3Z10
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MM3Z10VST1G
MM3Z10VST1G
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
In stoc: 596994 pcs
Descarca: MM3Z10VST1G.pdf
RFQ
MM3Z11VST1G
MM3Z11VST1G
Descriere: DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
In stoc: 4941 pcs
Descarca: MM3Z11VST1G.pdf
RFQ
MM3Z10VT1G
MM3Z10VT1G
Descriere: DIODE ZENER 10V 300MW SOD323