MC78M20CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC78M20CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC78M20CT
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 20V 500MA TO220AB
Foi de date: MC78M20CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC78M20CT
Număr parc MC78M20CT Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 20V 500MA TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4525 pcs Fișa cu date MC78M20CT.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 20V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 20V 500mA TO-220AB
Curent - ieșire 500mA Caracteristici de control -