MC74AC240DWR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC74AC240DWR2
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Foi de date: MC74AC240DWR2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC74AC240DWR2
Număr parc MC74AC240DWR2 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2794 pcs Fișa cu date MC74AC240DWR2.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Serie 74AC ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Număr de elemente 2
Numărul de biți pe element 4 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tipul logic Buffer, Inverting
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip de introducere -
descriere detaliata Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA