MBRB20200CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBRB20200CTG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRB20200CTG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
Foi de date: MBRB20200CTG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRB20200CTG
Număr parc MBRB20200CTG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51992 pcs Fișa cu date MBRB20200CTG.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor D2PAK-3 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SWITCHMODE™ ambalare Tube
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume MBRB20200CTGOS
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 200V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A Numărul părții de bază MBRB20200CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRB20200CT
MBRB20200CT
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTTKY 200V 20A D2PAK