MBR3100RL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR3100RL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR3100RL
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Foi de date: MBR3100RL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MBR3100RL
Număr parc MBR3100RL Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4728 pcs Fișa cu date MBR3100RL.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 790mV @ 3A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-201AD Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume MBR3100RLOSTR
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 3A Through Hole DO-201AD
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 600µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 3A