MBR30H100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR30H100CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR30H100CT
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Foi de date: MBR30H100CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MBR30H100CT
Număr parc MBR30H100CT Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4964 pcs Fișa cu date MBR30H100CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 800mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SWITCHMODE™ ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de funcționare - Junction 175°C (Max)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 4.5µA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A
Numărul părții de bază MBR30H100CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR30H100CT-E3/45
MBR30H100CT-E3/45
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
In stoc: 103766 pcs
Descarca: MBR30H100CT-E3/45.pdf
RFQ
MBR30H100CT-E3/4W
MBR30H100CT-E3/4W
In stoc: 6280 pcs
Descarca: MBR30H100CT-E3/4W.pdf
RFQ
MBR3090PT C0G
MBR3090PT C0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 90V TO247AD
Descarca: MBR3090PT C0G.pdf
MBR30H100CT C0G
MBR30H100CT C0G