MBR20L60CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR20L60CTG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR20L60CTG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Foi de date: MBR20L60CTG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR20L60CTG
Număr parc MBR20L60CTG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104284 pcs Fișa cu date MBR20L60CTG.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 570mV @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 60V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SWITCHMODE™ ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 380µA @ 60V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 10A