MBR1100RLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR1100RLG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR1100RLG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Foi de date: MBR1100RLG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBR1100RLG
Număr parc MBR1100RLG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 170698 pcs Fișa cu date MBR1100RLG.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 790mV @ 1A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial Alte nume MBR1100RLGOSCT
Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 175°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 1A Through Hole Axial
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 1A
Capacitate @ Vr, F - Numărul părții de bază MBR1100
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR1100RL
MBR1100RL
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
In stoc: 3682 pcs
Descarca: MBR1100RL.pdf
RFQ
MBR10L60CTG
MBR10L60CTG
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
In stoc: 88418 pcs
Descarca: MBR10L60CTG.pdf
RFQ
MBR1100
MBR1100
Producători: ON Semiconductor