MBR10H100CT
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR10H100CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBR10H100CT
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Foi de date: MBR10H100CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MBR10H100CT
Număr parc MBR10H100CT Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4528 pcs Fișa cu date MBR10H100CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 730mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie SWITCHMODE™ ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de funcționare - Junction 175°C (Max)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tipul de diodă Schottky
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3.5µA @ 100V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A
Numărul părții de bază MBR10H100CT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBR1090HC0G
MBR1090HC0G
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE GEN PURP 90V 10A TO220AC
In stoc: 340756 pcs
Descarca: MBR1090HC0G.pdf
RFQ
MBR10H100CT-E1
MBR10H100CT-E1
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220