LP2950CZ-3.3RAG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP2950CZ-3.3RAG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Foi de date: LP2950CZ-3.3RAG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LP2950CZ-3.3RAG
Număr parc LP2950CZ-3.3RAG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 314709 pcs Fișa cu date LP2950CZ-3.3RAG.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.45V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-92-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume LP2950CZ-3.3RAG-ND
LP2950CZ-3.3RAGOSTR
LP2950CZ33RAG
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Curent - aprovizionare (Max) 12mA
Curent - Quiescent (Iq) 120µA Curent - ieșire 100mA
Caracteristici de control - Numărul părții de bază LP2950
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LP2950CZ-3.3/LFT1
LP2950CZ-3.3/LFT1
Producători: N/A
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
In stoc: 6304 pcs
Descarca:
RFQ
LP2950CZ-3.3
LP2950CZ-3.3
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
In stoc: 6662 pcs
Descarca: LP2950CZ-3.3.pdf
RFQ
LP2950CZ-5.0
LP2950CZ-5.0
Producători: N/A
Descriere: IC REG LINEAR 5V 100MA TO92-3
Descarca:
LP2950CZ-3.3RA
LP2950CZ-3.3RA