LM285D-2.5R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LM285D-2.5R2
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Foi de date: LM285D-2.5R2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LM285D-2.5R2
Număr parc LM285D-2.5R2 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 153940 pcs Fișa cu date LM285D-2.5R2.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V Tensiune - intrare -
Toleranţă ±1.5% Coeficientul de temperatură 80ppm/°C Typical
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Tip de referință Shunt ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire Fixed
Alte nume LM285D-2.5R2OSTR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz 120µVrms Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Curent - Ofertă - Curent - ieșire 20mA
Curent - catod 30µA Numărul părții de bază LM285
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LM285D-2.5
LM285D-2.5
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
In stoc: 105620 pcs
Descarca: LM285D-2.5.pdf
RFQ
LM285D-1.2G
LM285D-1.2G
Descriere: IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC
In stoc: 119277 pcs
Descarca: LM285D-1.2G.pdf
RFQ
LM285D-1.2R2
LM285D-1.2R2
Descarca: LM285D-1.2R2.pdf
LM285D-2.5R2G
LM285D-2.5R2G
Descarca: LM285D-2.5R2G.pdf
LM285DE4-1-2
LM285DE4-1-2
Producători: N/A
Descarca:
Producători: N/A