LM2575D2T-012
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
LM2575D2T-012 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LM2575D2T-012
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG MULT CONFIG INV 12V D2PAK
Foi de date: LM2575D2T-012.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LM2575D2T-012
Număr parc LM2575D2T-012 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG MULT CONFIG INV 12V D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3400 pcs Fișa cu date LM2575D2T-012.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 12V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 4.75V Tensiune - Intrare (Max) 40V
Topologie Buck, Boost, Buck-Boost Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor D2PAK-5 Serie -
ambalare Tube Pachet / Caz TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive or Negative
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecvență - Comutare 52kHz descriere detaliata Buck, Boost, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Curent - ieșire 1A Numărul părții de bază LM2575