KSD2012GTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KSD2012GTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KSD2012GTU
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TRANS NPN 60V 3A TO-220F
Foi de date: KSD2012GTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KSD2012GTU
Număr parc KSD2012GTU Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TRANS NPN 60V 3A TO-220F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95425 pcs Fișa cu date KSD2012GTU.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 60V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 1V @ 200mA, 2A
Tip tranzistor NPN Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F
Serie - Putere - Max 25W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Frecvență - tranziție 3MHz descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor NPN 60V 3A 3MHz 25W Through Hole TO-220F
DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 150 @ 500mA, 5V Curentul curent - colector (max) 100µA (ICBO)
Curent - Colector (Ic) (Max) 3A