KA78R33CTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78R33CTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KA78R33CTU
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220F-4L
Foi de date: KA78R33CTU.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KA78R33CTU
Număr parc KA78R33CTU Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220F-4L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6795 pcs Fișa cu date KA78R33CTU.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 35V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220F-4L Serie -
Pachet / Caz TO-220-4 Full Pack PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume KA78R33CTU-ND
KA78R33CTUFS
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-220F-4L Curent - Quiescent (Iq) 10mA
Curent - ieșire 1A Caracteristici de control Enable