KA78M12RTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
KA78M12RTF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KA78M12RTF
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Foi de date: KA78M12RTF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KA78M12RTF
Număr parc KA78M12RTF Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3282 pcs Fișa cu date KA78M12RTF.pdf
Dropout de tensiune (Max) 2V @ 500mA (Typ) Tensiune - ieșire (min / fix) 12V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 35V
Pachetul dispozitivului furnizor D-Pak Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA D-Pak
Curent - Quiescent (Iq) 6mA Curent - ieșire 500mA