HMHA281R3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
HMHA281R3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HMHA281R3
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului OPTOISO 3.75KV TRANSISTOR 4SMD
Foi de date: HMHA281R3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HMHA281R3
Număr parc HMHA281R3 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
cantitate valabila 516068 pcs Fișa cu date HMHA281R3.pdf
Tensiune - ieșire (Max) 80V Tensiune - Izolare 3750Vrms
Tensiune - înainte (Vf) (tip) 1.3V (Max) Saturație Vce (Max) 400mV
Pornirea / oprirea timpului (tip) - Pachetul dispozitivului furnizor 4-Mini-Flat
Serie - Timp de creștere / înălțime (tip) 3µs, 3µs
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Tipul de ieșire Transistor Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C
Număr de canale 1 Tipul de montare Surface Mount
Rata de transfer curent (Min) 50% @ 5mA Raportul curent de transfer (Max) 600% @ 5mA
Curent - ieșire / canal 50mA Curent - DC înainte (dacă) (max) 50mA