FSBB30CH60DF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB30CH60DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSBB30CH60DF
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MODULE SPM 600V 30A SPMPA
Foi de date: FSBB30CH60DF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FSBB30CH60DF
Număr parc FSBB30CH60DF Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MODULE SPM 600V 30A SPMPA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2864 pcs Fișa cu date FSBB30CH60DF.pdf
Tensiune - Izolare 2500Vrms Voltaj 600V
Tip IGBT Serie Motion SPM® 3
Pachet / Caz 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Power Driver Module IGBT 3 Phase Inverter 600V 30A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Actual 30A configurație 3 Phase Inverter