FSBB10CH120DF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSBB10CH120DF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSBB10CH120DF
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MODULE SPM 1.2KV 10A SPMMC
Foi de date: FSBB10CH120DF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FSBB10CH120DF
Număr parc FSBB10CH120DF Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MODULE SPM 1.2KV 10A SPMMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3011 pcs Fișa cu date FSBB10CH120DF.pdf
Tensiune - Izolare 2500Vrms Voltaj 1.2kV
Tip IGBT Serie Motion SPM® 3
Pachet / Caz 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Power Driver Module IGBT 3 Phase 1.2kV 10A 27-PowerDIP Module (1.205", 30.60mm)
Actual 10A configurație 3 Phase