| Număr parc | FSAM20SM60A | Producător | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Descriere | SMART POWER MODULE 20A SPM32-AA | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 1555 pcs | Fișa cu date | FSAM20SM60A.pdf |
| Tensiune - Izolare | 2500Vrms | Voltaj | 600V |
| Tip | IGBT | Serie | Motion SPM® 2 |
| Pachet / Caz | 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) | Alte nume | FSAM20SM60A-ND FSAM20SM60A_NL FSAM20SM60A_NL-ND FSAM20SM60AFS |
| descriere detaliata | Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm) | Actual | 20A |